00

Немає товарів у кошику.

Про нас

З настанням зими доводиться задуматися як забезпечити свій будинок або робоче місце комфортною температурою, проте краще це зробити заздалегідь. Поки не почався опалювальний сезон у нас є час щоб розібратися у всьому і доглянути собі твердопаливний, газовий або електричний котел.
Асортимент опалювальних апаратів широкий і різноманітний, але основних відмінностей небагато. Для початку визначимо який вид палива будемо використовувати, а потім розділимо котли на групи:

  • Твердопаливні (дрова, вугілля тощо)
  • Рідкопаливні (ДТ, відпрацьоване масло і т.п)
  • Газові (метан, пропан і т.п)
  • Електричні
  • та інші сучасні технології, такі як, сонячні колектори, теплові насоси або комбінації різних систем

Поки що ми зупинимося на твердопаливних котлах і спробуємо розібратися в їх класифікації. А розрізняються такі котли по виду палива, тільки вже твердого, і по конструкції, яка дозволяє максимально ефективно використовувати отриману енергію.
Паливні гранули або пелети використовують в пелетних котлах. Такі котли максимально автоматизовані і можуть днями працювати без втручання людини.Традиційні котли мають найширший спектр застосування, оскільки мають доступну ціну і працюють на паливі низької якості. Особливістю піролізних котлів є складна конструкція, яка дозволяє спалювати паливо максимально ефективно.
В процесі вибору газових і електричних котлів враховуйте потужність апарату і специфікації комплектуючих. Також такі котли додатковими опціями, такими як контур гарячого водопостачання, дистанційне керування температурою і т.п.
Щоб ще трохи поглибиться в деталі, можна прочитати на нашому сайті кілька статей:

Про нас

Звичайно ж тема опалення обширна, охопити її всю можна, але мета цієї статті познайомити читача з тією продукцією, яку пропонує наша компанія. У цій сфері ми працюємо досить давно, і за цей час ми налагодили співпрацю практично з усіма виробниками теплотехніки в Україні. Не весь асортимент товарів, який виробляють заводи представлений в нашому інтернет магазині, але ми можемо обробити будь-яке замовлення і в опт і в роздріб. Наявність власного складу продукції вказана на цьому сайті, а наявність транспорту і доступ до будь-якої опалювальної (і не тільки) продукції, уможливлює доставку в найкоротші терміни.

Щоб котел працював повноцінно потрібен сучасний димар з нержавіючої сталі:

  • Для широкого спектра застосування AISI 201
  • Кислотостійка AISI 304
  • Термостійка AISI 321

Як правило опалення тісно пов’язане з гарячим водопостачанням, ми пропонуємо європейські водонагрівачі ELDOM та китайські WILLER і PEONIY.

Підібрати необхідний опалювальний апарат, димохід, водонагрівач, отримати консультацію ви можете за телефоном:

English EN Russian RU Ukrainian UK