Ви зараз переглядаєте Які бувають твердопаливні котли?

Які бувають твердопаливні котли?

Сьогодні на ринку доступний великий вибір котлів. Всі вони відрізняються за принципом роботи, паливу необхідного для роботи, потужності. Наші клієнти часто запитують який котел їм краще підійде. Ми підготували статтю про види котлів і їх особливості.

Пелетні котли

Котли, що працюють на пелетах, відрізняються високим комфортом обслуговування. Їх особливість полягає в тому, що котли оснащені великими бункерами для завантаження пелет. Робота котла повністю автоматизована, тому кількість завантажень і час перебування біля котла мінімальні. Паливо упаковано в поліетиленові пакети, його легко транспортувати і завантажувати. Такі котли мають високий ККД (близько 90%) і можуть працювати в автономному режимі (без втручання людини) до одного тижня і більше, однак мають високу вартість. Даний тип котлів має широке поширення в країнах Європи.

Пеллетные котлы

Котли тривалого горіння

Котли тривалого горіння – це котли з великою завантажувальної топкою. Відрізняються роботою на одному завантаженні в середньому до 12 годин. Після цього необхідно чистити і робити нове завантаження. Котли можуть працювати як на деревині так і на вугіллі.

Піролізні котли

Піролізні котли – котли, які відрізняються довгою роботою на одній закладці за рахунок повного згоряння палива, що робить їх найбільш економічними.

Як наслідок зольний ящик і теплообмінник чистити потрібно набагато рідше, ніж у інших типів котлів. Робота на одному завантаженні до 12 годин. Однак існують моделі працюють на одному завантаженні від 30 годин до декількох діб.

Пиролизные котлы

Твердопаливні котли

Класичні твердопаливні котли – це котли на природній тязі через колосникові грати. Час горіння одного завантаження коливається від 3 до 8 годин.

При установці вентилятора з контролером можна збільшувати час горіння на 20-30% за рахунок примусових змін інтенсивності горіння..

Котли даного типу вимагають більшого часу для обслуговування. Недолік – невисокий ККД, хоча сучасні конструкції традиційного типу котлів показують цілком пристойні результати ККД – 78-82%

Незаперечною перевагою класичних твердопаливних котлів є те, що можна використовувати паливо низької якості.

Твердотопливные котлы

Залишити відповідь