“Красилівський агрегатний завод” і котли ТМ Корді

Перед тим як купити твердопаливний котел “Корді”, покупець хотів би довіряти виробникові. Що ж, з цим немає ніяких проблем. Завод був заснований в 1968 році, його історія заслуговує на особливу увагу, але ясно одне – якщо в послужний список входить виробництво держзамовлень і вхід в концерн “Укроборонпром”, то в професіоналізмі сумніватися не доводиться. З тих пір як у 2000 році почали розробку і виробництво опалювальної техніки, їхня продукція зарекомендувала себе як сучасна і надійна.

Переваги котлів Корді

Основні характеристики будь-яких котлів “Корді” це:

  • висока надійність
  • вдосконалена конструкція камери для згоряння палива
  • поліпшена конструкція теплообміну

Котли “Корді” мають все необхідне для зручності експлуатації, а саме: регульовані двері з ущільнювачем, вільний доступ до теплообмінника, що дозволяє легко провести чистку, а також всі необхідні роз’єми для підключення автоматики та приладів безпеки. Всі вироби повністю утеплені щоб зберегти енергію і збільшити ККД.

У порівнянні з побутовими котлами промислові мають набагато більшу камеру згорання. Щоб збільшити термін служби котла на деяких моделях топка обкладена шамотною цеглою.

Де можна швидко і вигідно купити твердопаливний котел “Корді”?

Наша компанія є офіційним дистриб’ютором “Корді” в Дніпропетровській та Запорізькій областях. Ви можете замовити у нас або купити будь-якому зручному магазині. За всіх питаннях телефонуйте:

  • (097) 728-30-42
  • (050) 757-42-86

Список бажань

Назва товару
До списку бажань не додано жодного товару