Багатьом подобається ідея купити твердопаливний котел тривалого горіння. Але що-ж криється за цими словами? Давайте розберемося.

Основною перевагою твердопаливних котлів є те, що в основному паливо для таких апаратів дешевше і доступніше інших. Ця перевага, але є і недоліки. В першу чергу до недоліків можна віднести необхідність постійного контролю температури в системі. І якщо з цим завданням може впоратися автоматика (вентилятор і блок управління), то як бути з необхідністю постійного завантаження палива? Рішення просте, – зробити топку більше. При цьому слід пам’ятати, що без автоматики не обійтися. Тому як необхідно мати можливість пригасити котел коли топка повна, а температура системи на межі.

Такі котли як КОТВ також можна віднести до групи тривалого горіння. У цьому апараті є кілька особливостей: можна зробити нижній підпал і використовувати верхню заслінку повітря і паливо буде горіти трохи повільніше; також тут використовується піролізний ефект що дає більше теплової енергії при меншій кількості палива.

Список бажань

Назва товару
До списку бажань не додано жодного товару