Вулкан 30 М

18 135

Додаткова інформація

Вага 88 kg
Розміри 66 × 38 × 83 cm
Теплова потужність, кВт

Орієнтовна опалювальна площа, м²

Торгова марка

Тут Ви можете замовити і купити газовий котел Вулкан 30 М (ВМ).

Стаціонарні котли бувають великих потужностей і мають більш широкий вибір комплектування ніж навісні. Пропоновані тут котли не вимагають підключення до електрики, невибагливі до умов експлуатації, надійні і довговічні.

Варто відзначити, що при виборі потужності котла, її (потужність) слід брати трохи більшу ніж потрібно. Це збільшить ресурс пальника та інших елементів. Ефективність котла може падати, коли тиск в мережі газопостачання нижче ДСТУ. Також потрібно враховувати втрати тепла будівлі. І тільки після визначення необхідної потужності, можна приступити до вибору торгової марки і цінової категорії.

Якщо дивитися на комплектацію газового котла Вулкан, то тут є все необхідне. Управляє процесом горіння перевірена італійська автоматика EUROSIT. Для регулювання температури вихідних газів у внутрішній частині теплообмінника встановлено спіралеподібні турбулізатори. Щоб забезпечити житло гарячою водою, можна купити газовий котел Вулкан 30 ВМ з контуром ГВП. Що стосується безпеки, то з цим у пропонованих тут газових котлів повний порядок. Якщо відсутня тяга в димоході, то гарячі гази нагрівають датчик, який відключає за допомогою автоматики подачу газу.

З такими комплектуванням і за таку низьку ціну цей котел дійсно є прекрасним вибором.

Також в наявності Вулкан 10Е та інші.

Список бажань

Назва товару
До списку бажань не додано жодного товару